Hakkımızda

Zümrüt Ev Tekstil olarak 26 yıldır, özgün çizğimiz ile siz değerli müşterilerimizi rahat ve modern tasarımlarımızla buluşturuyoruz.

Zümrüt Ev Tekstili Bugün Bünyesinde özgün modelleriyle ve yenilikçi tasarımlarıyla Boutigue Life ve Zühre Life markalarını barındırmaktadır. 1989 yılında temellerini atarak 26 yıldır Ev Tekstili alanında tüm Türkiye ve bir çok Dünya ülkesini modern tasarımlarıyla buluşturmaktadır.

Ortadoğu ülkelerinin tamamı, Kuzey Afrika ülkeleri, Almanya, Fransa, Avusturya gibi bir çok büyük Avrupa Ülkesi ile Rusya, Azarbaycan ve İran'ın da içinde bulunduğu 30'a yakın ülkede bir çok savaş noktasından ürünlerini müşterilerine ulaştırarak lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ayrıca Irak Süleymaniye'de temsilciliği ile ürünlerini bir çok müşteri kitlesiyle buluşturmaktadır.

Ürünlerimiz hem kaliteleri, hem de çağı yakalayan tasarım koleksiyonları ile tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Zümrüt Ev Teksitili, zamana yenik düşmeyen Çeyizlik, Abiye Ürünler, çağı yakalayan modern ürünler, yazlık ürünler, battaniye, bebek grubu ve banyo grubu ürünleriyle çok zengin bir koleksiyonla müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Zümrü Ev Tekstili insan sağlığına oldukça büyük önem vermektedir. Aynı zamanda kalite satandartlarına da uygun hareket ederek, yüksek satandartta ve kalitede en uygun fiyatla ürünlerini müşteri ile buluşturmaktadır.

26 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize en yeni, en modern, en rahat ürünlerimizle huzurlu bir ortam sunuyoruz...


Zümrüt Ev Tekstil

www.zumrutevtekstil.com